Hakkımızda

ORGAZ, alçak ve yüksek basınç regülatörleri, valfler, ocaklar, brülörler, fenerler, tüp emniyet valfleri, ısıtıcılar, ocaklar, fırınlar, fırınlar, barbekü, kaynak meşale, kamp ekipmanları, hortumlar, hortum kelepçeleri gibi LPG ekipmanı ve küçük elektrikli ev aletleri üretiminde uzmanlaşmıştır. , Çok daha fazlası..

 “Tüm  Bu Ürünlerimizi Avrupa Kalitesinde  ve Uzak Doğu Fiyatlarında bulabilirsiniz.”

LPG Ekipmanlarımız ORGAZ ve GASPOWER markaları altında , Kartuş grubu ekipmanı ORCAMP ve CAMPINGMAN markası altında , Tüp  emniyet valfleri ORG markası altında , Elektrikli ev aletleri ise   ORHOME ve SCHANAL markası altında satılmaktadır. ORGAZ, İSTANBUL'dadır; Türkiye'nin en büyük ve tarihi sanayi şehridir. Burada  3 havalimanı, uluslararası liman, en ucuz ve en büyük Lojistik avantajları bulunmaktadır. ORGAZ kalitesi, prestijli onaylarla Türk TSE belgeli, CE Belgeleri CERTY GAS, Pi tarafından TÜV SÜD tarafından onaylanmıştır. ORGAZ, Türkiyenin  Avrupa Özel Topluluğuna üyeliğinden dolayı müşterilere vergi avantajı sağlayan  EUR.1, A.TR EURO-MED sertifikalarının tümünü ürünleri için verebilir. ORGAZ, tedarikçilerinden biri olan SHV Enerji temsilcisidir. Ä°ç pazarda yaygın bir iştirak sistemine sahibiz. Bugün 74 ülkeye ihracat yapıyoruz ve Ä°hracatımız  toplam satışlarımızın yaklaşık yüzde 70'ini oluşturmaktadır. Ürünlerimiz ağırlıklı olarak Afrika, Avrupa, Orta Doğu ve Rusya'ya ihraç edilmektedir.

 

Temel Değerlerimiz;

 • Müşteri odaklılık
 • Karşılıklı Saygı
 • Yenilikçilik
 • Sorumluluk
 • Rekabet
 • Kaliteli yaşam

Kalite Politikamız;

En üst düzeyde müşteri memnuniyetine ulaşabilmek amacıyla; Kalite sistemimizle beraber tedarikçilerimizi sürekli iyileştirmek, proses performanslarımızı arttırmak, çalışanlarımızı geliştirmek ve maliyetlerimizi düşürmektir.

Taahhüdlerimiz ;

Kuruluşumuzda ISO 9001:2008 Kalite yönetim sistemi ile beraber TSE, Avrupa Birliği direktiflerine uygun ürün sağayabilen ve müşterilerimizin istediği diğer ilave şartları karşılayabilen bir Kalite yönetim sistemi kurulmuş ve bu sistemin şartlara uygun yürütülmesi için daima denetlenmesi gerçekleştirilecektir.

Yönetimimiz amacına uygun kalite politikası oluşturarak kuruluşumuz içinde anlaşılması sağlamaktadır. Kalite politikamız doğrultusunda hedeflerimizi oluşturmuş olup tüm çalışanlarımızla beraber hedeflere ulaşmak için çalışılmaktadır.

Yönetimimiz belirlenen periyotlarda kalite sistemimizi gözden geçirerek, sürekli iyileştirmeyi sağlayacaktır. Sürekli iyileştirme ve sistemin sürekliliği için gerekli ve yeterli kaynakların bulunması sağlanacaktır.

Yönetimimiz uzman elemanları bünyemizde istihdam ederek tüm çalışanlarıyla birlikte “Kalite Yönetim Sistemi” kurallarına uygun çalışacağımızı taahhüt eder.

Faaliyetlerimiz ;

 • Müşteri tatminini ölçme için belirlenmiş periyotlarda müşteri anketlerinin yapılması ve değerlendirilmesi,
 • Müşteri siparişleri ve siparişin müşteriye sevkinin takibi,
 • Müşteriye mamul satışlarının performans değerlendirilmesi ,
 • Müşteri iadelerini her iade partisi bazında incelenmesi ,
 • Müşteri şikayetlerinin değerlendirilmesi ,
 • Gerektişinde müşterinin işletmesini ziyaret ederek müşteri isteklerinin karşılanması,
 • Müşteri ile zamanında iletişim kurulmasının sağlanması,
 • Müşteri ile muhatap olan personelin yeterliliğinin sağlanması,

Teknolojik gelişmelere uygun çalışmaların yapılması temel ilke olarak benimsenmesi ve Türkiye ve dünyadaki gelişmeler izlenerek üretim hatlarına, kaliteyi yükselterek üretimi arttıracak ve maliyetleri düşürecek iyileştirici yatırımlar yapılması, üretim hattının modern bir şekilde geliştirilmesi.

 

Taşınabilir Enerjide Güvenilir Marka

Gaz Aletleri Kamp Ekipmanları LPG ile çalışan endüstriel mutfak gereçleri ile iç ve dış ticareti yapan firmamız taleplere göre değişik markalarla ürünler pazarlamaktadır. Bunlar başta Orgaz, Orcamp, Orhome, Schanall, GasPower gibi müşteri taleplerine göre farklılık göstermektedir. Uzmanlık alanımız dedantör, valf, ısıtıcı, pişirici, lamba, ocak, tav ve kaynak takımları başta olmak üzere LPG'li ürünlerdir.

                   Devam

Ürünlerimiz

                   
                                               
                   
                                               

Bize Ulaşın

                   

Mahmutbey Mah. İSTOÇ Toptancılar Çarşısı 4. Ada No:131 Bağcılar İSTANBUL

                   

+90(212) 659 90 54

                   

info@orgaz.com.tr

                   

http://www.orgaz.com.tr